Peter Dombrovský

Ateliér od 2019
Rozloha: 17,23 m2

Peter Dombrovský

Som vyštudovaný Inžinier ekonómie a manažmentu v odbore Arts Management na Fakulte podnikohospodárskej Vysokej školy ekonomickej v Prahe a Bakalár hudobného umenia v odbore Dramaturgia a manažment hudobného umenia na Hudobnej a tanečnej fakulte Vysokej školy múzických umení v Bratislave.

Po štúdiách a žití v Česku a v Amerike som sa vrátil do rodných Košíc, aby som robil, čo chcem, čo som vyštudoval a čo ma baví. Pôsobím v rámci Slovenska a Česka ako umelecký a projektový manažér, producent a konateľ vlastnej kreatívno-umelecko-produkčnej spoločnosti Dombro Productions s.r.o..
Spolupracujem s kostýmovým výtvarníkom Romanom Šolcom, ako jeho asistent pri tvorbe televíznej show Tvoje tvář má známý hlas vysielanej na TV Nova.

Spolu s Dávidom Zurickom vytváram námety na kampane, piesne, scenáre, relácie a filmy.

Mojím mottom je: „Získavať skúsenosti, hľadať medzi nimi súvislosti a uplatniť ich v budúcnosti.“

Dombro Productions s.r.o.

Dombro Productions s.r.o.

Kreatívno-umelecko-produkčná spoločnosť momentálne pripravuje projekt umelecko-mediálnej platformy Palace of.Art, milo šokujúci a zároveň dobročinný portál Hviezdne prianie, výchovný projekt pre školy s názvom Strážcovia Tolerancie a motivačno-zábavnú talkshow Život je: LIVE.

Okrem toho spoločnosť poskytuje služby projektového manažmentu, umeleckého manažmentu, event manažmentu, grafického dizajnu, tvorby marketingových kampaní, ekonomického a autorskoprávneho poradenstva (nielen) pre umelcov vrátane  asistencie pri získavaní finančných zdrojov. Disponuje ateliérom s virtuálnym štúdiom pre fotenie a nahrávanie videa aj s príslušnou technikou, zároveň poskytuje ozvučovaciu techniku aj so zvukárom.

Spoločnosť dokáže navrhnúť a realizovať umelecké produkcie a eventy priamo na kľuč. Pracuje s umelcami hlavne zo Slovenska a z Česka. Hľadá talenty z celej umeleckej sféry, ktoré ďalej manažuje, zastupuje a produkuje. Navrhuje a realizuje neštandardné reklamné kampane pre široké spektrum klientov. Vyrába hudbu na mieru a audio-vizuálne diela na rôzne účely od prezentácie produktov až po videoklipy.

Spolupracuje s TV Nova, ateliérom kostýmového návrhára Romana Šolca – kostymerna.cz, Mestskou časťou Košice – Staré Mesto, občianskymi združeniami Theatrica a Národné centrum práva duševného vlastníctva.

V minulosti spolupracovala s advokátskou kanceláriou Vojčík & Partners, športovým centrom YESS,  IT spoločnosťou zameranou na VR – Enli, Univerzitou P. J. Šafárika a Mestom Trebišov.

Viac na: www.dombro.productions